Mutfak Tadilatı Fiyatları

İstanbul Mutfak Tadilatı Fiyatları       

Mutfak Tadilatı Fiyatları

İstanbul genelinde mutfak tadilat işleri için komple anahtar teslim hizmeti sunan referanslı bir firma arıyorsanız doğru adrestesiniz. 55 Kişilik ekibimizle tüm tadilat işlerinize talibiz. Komple mutfak tadilatı işleriniz için ayrı ayrı usta aramaya son. Usta Burada İstanbul olarak Mutfak Dolabı, Tezgahı tadilat ve dekorasyon işlerinin komplesini yapıyoruz. Tüm tadilat ihtiyaçlarınıza anında cevap verebilecek alt yapıya ve işlerinde usta ekibe sahibiz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile Avrupa ve Anadolu yakasına hizmet vermekteyiz. Sizde en uygun ve hızlı bir şekilde teklif almak için Whatsapp, Tıkla Teklif Al veya İletişim numaralarımızdan herhangi biriyle iletişime geçebilirsiniz.
 Whatsapp İletişim : 0532 170 30 57 Çalışma Saatlerimiz : 08.30 - 20.30

Mutfak Tadilatı Yapan Firmalar

İstanbulda Mutfak Tadilat İşleri

mutfak dolabı yapan firmalar

Firmamız profesyonel ekibi ve teknik uzmanları ile mutfağınızda gerekli incelemelerde bulunurlar. Yapılacak olan işlemleri ve malzeme kalitesini – çeşidini bütçeniz doğrultusunda belirleyebilirsiniz. Mutfak tadilat yapan yerler için üzerinde önem verilmesi gereken ve titizlikle yürütülmesi gereken çalışmalardır. Son model tren mutfak dolaplarını istediğiniz şekilde seçebilir ve profesyonel ekibimiz tarafından mutfağınıza montajlanmasını sağlayabilirsiniz. Mutfak tadilat dekor işlemleri firmamız ve profesyonel ekibimiz tarafından hem kaliteli hem de hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Böylece kısa süre zarfında tadilat ve dekorasyon işlemi tamamlanarak tekrar mutfağınızı kullanmanıza imkân tanınmaktadır. .

Mutfak Tadilatı Nasıl Yapılır?

Mutfak Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

mutfak tadilatı nasıl yapılır

İç mekân dekorasyonu alanında uzman olan ekibimiz ilk etapta evinize gelerek mutfağınızda incelemelerde bulunur. Değişmesi gereken veya deforme olan bölümler incelenir ve analiz edilir. Daha sonra ise tadilat yapılması gereken parça veya bölümler size sunulur. Siz de bütçeniz doğrultusunda tadilat yapılması istediğiniz parçaları ekibimize bildirirsiniz. Zamanla mutfaktaki muslukların akmaya başlaması, fayansların dökülmesi ve boyanın aşınması olağan durumlardır. Bu nedenle eğer eski bir evde oturuyorsanız veya uzun süredir evinizde tadilat işlemi gerçekleştirmediyseniz ekibimizden profesyonel mutfak tadilat dekorasyon hizmeti alabilirsiniz. Projelendirme aşamasında mutfağınızda kullanacağınız malzemelerin seçimine kadar büyük bir titizlikle gerçekleştirilen uygulama sonrasında bakım ve onarım hizmetlerinden de faydalanmanız mümkündür. Tadilat işleminden önce buzdolabı, fırın gibi beyaz eşyaların üzerinin muşamba veya diğer koruyucu malzemelerle kapatılması oldukça önemlidir. Mutfağınızda bulunan yiyecek veya diğer ufak tefek eşyaları ise mutfağınızdan çıkarabilir ve daha hijyenik bir ortama götürebilirsiniz. Tadilat nedeniyle mutfağınız kirleneceğinden ve toz olacağından dolayı açık ortamda yiyecek bulundurmamanız oldukça önemli bir konudur.

Mutfak Dekorasyonu Neden Önemlidir?

Mutfak Tadilatının Önemi

mutfak tadilatı dekorasyon yapan yerler

Mutfağınızın çehresinin ve yapısının değişmesi kaliteli bir tadilat ve dekor hizmeti almanız karşılığında gerçekleşebilir. İlk etapta dekorasyon hizmetinden önce mutfağınızda değişmesi gereken fayans, musluk veya diğer eşyalar değiştirilir. Daha sonra ise beğendiğiniz mutfak dolabı titiz ve özenli bir şekilde mutfağınıza istediğiniz bölüme montaj yapılır. Eğer dolapların mutfak içerisinde yerini değiştirmeyi düşünüyorsanız ilk incelemelerde bunu ekibimize bildirmeli ve gerekli tesisat işlemlerinin yapılmasına yardımcı olabilirsiniz. Mutfak yenileme, bakım – onarım ve montaj gibi mutfak tadilat dekor işlemleri profesyonel ekibimiz aracılığı ile kaliteli ve kusursuz bir şekilde gerçekleştirilir. İşlem tamamlandıktan sonra yapılması istediğiniz bir uygulama veya değiştirilmesi gereken memnun kalmadığınız bir durum olursa bizimle iletişme geçebilirsiniz.